poniedziałek, 23 marca 2015

w poszukiwaniu stylustarzeję się. poważnie. zaczynam,w końcu,ściśle precyzować swój styl. ciągle jestem na etapie jego poszukiwania i znając siebie,pewnie będzie tak zawsze,w mniejszym lub większym stopniu,ale nie jestem osobą,która bezkompromisowo trzyma się raz obranej ścieżki. ja lubię trochę pobalansować.
moda zawsze była moją pasją i śledzę ją. nie podążam ślepo... o!co to,to nie! ale czerpię z nowych trendów. dlaczego nie,skoro co niektóre elementy idealnie wpisują się w mój gust.
nie jestem ofiarą mody,nie lubię mieć tego,co wszyscy,lecz zdarza się;) i nie dlatego,że mają to wszyscy,ale np,dlatego,że to coś bywa super wygodne,a to przemawia najbardziej.
nie byłabym sobą gdybym od czasu do czasu nie porwała się na rockowy look,ale coraz bardziej skłaniam się ku kobiecości i klasyce:)
coraz bardziej podobają mi się ciuchy jednolite,kolory stonowane,przygaszone,mogą być pastele (dobrze mi w pastelach),proste,luźne kroje,ale nie "worki". lubię,żeby podkreślały kobiecość,ale nie w zbyt oczywisty i nachalny sposób, NATURALNE MATERIAŁY - kocham:)
zdjęcia poniżej oddają najbardziej to,czego szukam i to,co najbardziej chciałabym nosić. nie ma tam nawet jednej rzeczy,której bym nie założyła,począwszy od kapelusza i na butach skończywszy. biorę wszystkie!!!
dla mnie są idealne. naturalne,lekkie,kobiece,luźne,wygodne i jak najbardziej seksi.
i ta naturalna,piękna modelka też mnie przekonuje :)
zapraszam!     wszystkie fotki pochodzą STĄD